Firma

Profil działalności

Przedsiębiorstwo "WAMAX" istnieje na rynku od 1992 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą bocznic kolejowych. Wykonujemy bieżące i kapitalne remonty torowisk z materiałów własnych jak również powierzonych.

Posiadamy hurtownię materiałów i akcesoriów torowych. Dysponujemy kadrą doświadczonych fachowców. Jesteśmy gotowi podjąć każde wyzwanie.

Prowadzimy działalność na terenie całego kraju, a nasi kontrahenci mają zagwarantowany pełny serwis i dyspozycyjność naszych służb przez całą dobę.

Od roku 2006 w ramach przedsiębiorstwa operuje również hurtowania stali. Działalność bazuje na ponad 15 letnim doświadczeniu założycieli firmy Wamax, funkcjonującej w sektorze kolejarskim. Gwarantuje to najwyższą jakość usług, podpartą doskonałym zapleczem w postaci magazynów, czy też wsparcia kapitałowego.

Znakomite uzupełnienie stanowi lokalizacja firmy, a także baza, wyposażona w sprzęt umożliwiający docinanie wyrobów na wymiar, piaskowanie, konfekcjonowanie, czy też transport do klienta. Wszystko to w połączeniu z fachową obsługą, a także doradztwem pozwala zachować pełną kompleksowość oferty.