O firmie

Już od ponad 30 lat nasza firma z sukcesem działa w sektorze kolejarskim. Zapewniamy kompleksową obsługę klientów w zakresie rynku kolejowego i stali. Głównym przedmiotem naszej działalności jest wykonawstwo, remonty i przeglądy bocznic kolejowych, a także sprzedaż akcesoriów torowych oraz wyrobów hutniczych.

Co robimy

Budowa i utrzymanie

Skup i sprzedaż

l

Projektowanie

Historia firmy

Od początku istnienia firma WAMAX skoncentrowana była na usługach z sektora kolejarskiego – tak było w roku 1992, kiedy spółka powstała i tak jest teraz, kiedy jesteśmy stabilnym przedsiębiorstwem z wielkim bagażem doświadczeń.

Na decyzję o założeniu firmy wpłynęły niewątpliwie wydarzenia historyczne, a konkretnie przemiana ustrojowa i nieustanny wzrost potrzeb w zakresie usług kolejarskich. Kolejne lata działalności ukształtowały stabilny model działania spółki, który funkcjonuje do dnia dzisiejszego. W tym czasie powstał również dobrze wyposażony magazyn akcesoriów kolejowych, co pozwoliło nam poszerzyć ofertę o usługi handlowe w zakresie elementów niezbędnych do konstrukcji torowisk kolejowych.

Ostatnie lata zaowocowały ogromnym wzrostem sprzedaży, co skłoniło właścicieli do poszerzenia oferty i założenia hurtowni stali. Zaplecze kapitałowe, a także odpowiednie przygotowanie logistyczne umożliwiło szybkie wejście na rynek w sektorze sprzedaży wyrobów stalowych.

Wierzymy, że kolejne lata przyniosą nam nowe wyzwania, które zapiszą się pozytywnie na kartach historii firmy WAMAX.

Cele i misja

9

Kompleksowa obsługa

Wykorzystując ogromne doświadczenie, pragniemy zapewnić kompleksową obsługę potrzeb klientów, w zakresie rynku kolejowego i stali, w tym w szczególności wykonawstwa, remontów i przeglądów bocznic kolejowych, a także sprzedaży akcesoriów torowych oraz wyrobów hutniczych.

9

Profesjonalizm i zaangażowanie

Wierzymy, że nasze zaangażowanie w pracę, a także stale pogłębiana wiedza, pozwolą nam stworzyć firmę spełniającą oczekiwania najbardziej wymagających kontrahentów.
9

Uczciwość i zaufanie

Ponad wszystko cenimy uczciwość i zaufanie. Bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach, zapewniając merytoryczną i praktyczną opiekę nad powierzanymi nam zadaniami.

Napisz do nas

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "WAMAX"

NIP: 5990108979, KRS: 0000083214

ul. Myśliborska 64/13, 66-400 Gorzów Wlkp.

+48 601 555 881 – Marcin Szyszka

+48 793 756 704 – Marta Sławińska